Турнір  з  настільного тенісу  « Різдвяна  ракетка»

Дата: 24.01.2022 13:59

Настільний теніс-гра,  яка  підтримує не  тільки фізичну форму, а й тренує  інтелектуально, адже під час гри потрібно вчитися аналізувати ситуа­цію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні технічні прийоми. Проведення таких змагань є корисним, оскільки сприяють розвитку спорту та обміну досвідом.

З метою популяризації спортивного життя та активного дозвілля Чернелицької  громади, розвитку настільного тенісу, як олімпійського виду спорту серед жителів , підвищення спортивної майстерності учасників, 22 січня  2022  року  в  спортивній  залі   Чернелицького  ліцею  вперше  був  проведений  турнір  з  настільного тенісу  « Різдвяна  ракетка» .  Турнір був  присвячений Дню  Соборності  України  і  у ньому   взяли участь 24 гравці з 6  старостинських  округів.Тенісний  турнір проходив здотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» .

Селищний  голова  Іван  Скрип’юк розпочав  турнір із  вітального  слова ,із побажанням,   щоб турнір став саме тією подією, яка запам’ятається прекрасними враженнями, чудовим настроєм, дружнім спілкуванням і спортивними перемогамипобажавши кожному учаснику проявити себе по максимуму і виграти цей турнір. Була  проведена перша   символічна  партія  гри  в  теніс  за  участі  селищного голови.   Турнір  проводився  із  дотриманням

А  далі  була  боротьба  між  учасниками  під  акомпонемент  підтримки вболівальників. Учасники показали високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м’ячі й прораховувати уда­­ри. Турнір розпочався з захопленням і протягом усього змагання гравці не зменшували свого азартного темпу.Компетентне журі в  складі  вчителів  фізичної  культури  Чернелицького  ліцею Барабаш  Марії Іванівни  та  Завади  Петра  Богдановича оцінювало успішні виступи в особистому змаганні, індивідуальну техніко-тактичну підготовку кожного гравця.

Турнір показав, що настільний теніс – популярний вид спорту серед мешканців Чернелицької  громади, зібравши в спортивній залі Чернелицького ліцею представників різних поколінь, чудових спортсменів і ентузіастів своєї справи.

Турнір підійшов до свого логічного завершення, підрахунку результатів і нагородження переможців.

В результаті запеклої боротьби переможцями турніру стали:

I-е місце –  Липка Олександр (с.  Копачинці);

II-е місце – Марунчак Андрій (с. Далешево);

III- е місце – Струк  Любомир (с. Копачинці).

ІV-e місце-  Йоник  Віктор (с.Колінки) .

Переможці в номінаціях:

Краща «Різдвяна ракетка»  турніру: Лютак Богдан (с.Копачинці)

Найстарший  гравець турніру:  Григоришак  Михайло(с. Дубки)

В  турнірі «Різдвяна  ракетка»  взяли  участь  ветерани гри в  теніс

Гутько Роман (с. Вільхівці)

Попович Богдан (с-ще Чернелиця)

Після нагородження учасників медалями, кубками та заохочувальними  грошовими призами, Іван Скрип’юк,  селищний  голова виступив і подякував всім, хто  доклав  зусиль до  організації турніру,  учасникам  турніру та суддям заходу,  підвів підсумок гри, зазначивши, що рівень гравців турніру – досить високий, і висловив надію, що подібні турніри стануть традиційними  на теренах  нашої  Чернелицької  громади.Вітаємо наших  учасників з перемогою та  всіх  учасників  із  наполегливістю і подальших успіхів та  вагомих  здобутків.