Городенківською районною філією проведено онлайн груповий профінформаційний захід

Дата: 04.02.2022 11:27

Городенківською районною філією проведено онлайн

груповий профінформаційний захід

3 лютого 2022 року фахівцями Городенківської районної філії для учнів 10 класу Городенківської гімназії ім. А. Крушельницького проведено онлайн груповий профінформаційний захід для здобувачів освіти з числа молоді з метою ознайомлення з сучасними підходами професійного самовизначення та побудови професійного майбутнього, відпрацювання практичних навичок співставлення власних вподобань та здібностей з навичками обраних сфер діяльності.

Учні дізнались, що таке професія, як її обрати  та які галузі економіки найбільш перспективні і затребувані сьогодні На завершення заходу фахівець звернула увагу на важливість профорієнтаційного тестування та запропонувала пройти безкоштовне тестування на Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри (profi.dcz.gov.ua), результати якого допоможуть зорієнтуватися при виборі майбутнього фаху та пройти профдіагностичне тестування на сайті служби зайнятості в розділі «Вибір професії»(www.dcz.gov.ua).

Городенківська районна філія