Оголошення : проведення продажу на аукціоні нерухомого майна в смт. Чернелиця

Затверджено

рішенням сесії Чернелицької

селищної ради  № 790 – 10/2022

від 11 лютого  2022 року.

Про проведення продажу на аукціоні нерухомого майна – нежитлове

приміщення (шкільний  інтернат).

1. Інформація про об’єкт приватизації:

Найменування об’єкта приватизації:   нежитлове приміщення ( шкільний інтернат) , загальною площею  113.8  кв.м.

Місцезнаходження: Івано-Франківська область,  Коломийський  район, смт.Чернелиця,

вулиця Незалежності, 12 Б.

Інформація про об’єкт:

Одноповерхова окремо розташована будівля загальною площею площею 113.8 кв. м. Рік побудови  до 1941 р. Висота приміщень – 3,23 м. Фундамент будівлі – бутовий камінь; стіни – бутовий камінь, зверху нанесена штукатурка; перекриття – дерев’яне; покрівля – листове залізо; двері, вікна – дерев’яні, підлога – глинобитна. Опалення пічне. Фізичний знос будівлі складає  55,7%. Будівля тривалий час за цільовим призначенням не використовується, потребує ремонту.

Умови продажу об’єкта:

- Подальше використання  приміщення визначає покупець.

- Дотримання санітарно-екологічних та протипожежних норм експлуатації об’єкта, утримання прилеглої території у належному санітарному стані.

- Покупець бере на себе витрати пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі – продажу об’єкта.

Інформація про балансоутримувача:  Чернелицька  селищна  рада,

код ЄДРПОУ 04355601.

Дата і час проведення аукціону: 18.03.2022 року. Час проведення аукціону встановлюється електронною торговою системою відповідно до вимог Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018р. №432 (зі змінами).

Аукціон проводиться відповідно до порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого цією ж постановою.

Приймання та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до вимог ч.7 ст.14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018р. №432 (зі змінами).

Стартова ціна об’єкта  -   159889,00  гривень (без урахування ПДВ):

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщені на сайті:https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Час і місце проведення огляду об’єкта: з 9.00 до 16.00 за попередньою домовленістю в робочі дні за місцем його розташування.

Організатор аукціону:

Чернелицька селищна рада Коломийського  району Івано-Франківської області, код ЄДРПОУ  04355601.