До  уваги  чоловіків  від  18  до  60  років,  які   знаходяться на  території  Чернелицької  територіальної  громади,  в  тому   числі  внутрішньо  переміщених  осіб!

Дата: 12.03.2022 16:16

У  зв’язку  із  військовою  агресією   Російської  Федерації  проти  України   та  з  метою  забезпечення  оборони  держави,  підтримання  бойової  і  мобілізаційної  готовності  Збройних  Сил  України  та  інших  військових  формувань, на  виконання  Указу  Президента  України  №64/2022  від 24.02.2022  року  « Провведенням  воєнного  стану  в  Україні»  розпочинається  призов резервістів та військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації  і проводиться в порядку, визначеному Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Законом України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”.

На військову службу під час воєнного  стану призиваються резервісти та військовозобов’язані, які перебувають у запасі і не заброньовані в установленому порядку на період мобілізації. Призов здійснюється для доукомплектування військових посад, передбачених штатами воєнного часу, у терміни, визначені мобілізаційними планами Збройних Сил України та інших військових формувань.

Громадяни, які перебувають   на  території  Чернелицької  територіальної громади ,  в  тому  числі  внутрішньо  переміщені  особи   зобов’язані  терміново звернутися  у  Городенківський  територіальний  центр комплектування  та  соціальної  підтримки( військкомат)  за  адресою: м. Городенка вул. Богуна, 14