ЧЕРНЕЛИЦЬКА  СЕЛИЩНА РАДА КОЛОМИЙСЬКОГО  РАЙОНУ  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ  ЗАПРОШУЄ  ПІДПРИЄМЦІВ  ПЕРЕВЕСТИ ПІДПРИЄМСТВА З «ГАРЯЧИХ» ТОЧОК  КРАЇНИ  У  ГРОМАДУ.

Дата: 23.03.2022 12:23

Чернелицька  Селищна рада Коломийського  району  Івано-франківської  області  запрошує  ПіДПРИЄМЦІВ  ПЕРЕВЕСТИ ПІДПРИЄМСТВА з «Гарячих» точок  країни  у  громаду.

У зв’язку з початком війни рф проти України, більшість підприємств вимушені евакуювати свої підприємства із зон бойових дій на захід України. Чернелицька  селищна рада максимально підтримує ініціативу перенесення підприємств з «гарячих» точок країни на Івано-Франківщину та створить  всі умови  для  комфортного  ведення  бізнесу,зробить все можливе,  щоб допомогти зберегти українські підприємства, підтримати українську економіку та наблизити перемогу України над рашистським загарбником.