Проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту, культуриЧернелицької селищної ради

Дата: 07.04.2022 14:31

05 квітня 2022 року, згідно з графіком, проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту, культуриЧернелицької селищної ради щодо атестації педагогічних працівників та керівників освітніх закладів громади відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.010.2010р. №930 (зі змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20.10.2011р. №1473, наказом Міністерства освіти і науки України від 08.08.2013р. №1135), розпорядження атестаційної комісії відділу освіти від 29.10.2021р. №235-А.

У засіданні атестаційної комісії при відділі освіти  у атестації взяли участь 26 педагогічних працівників ЗЗСО та ЗДО Чернелицької селищної ради. З них 4 педагогічних працівники  визнали такими, що відповідають займаній посаді, 3 педагогічним працівникам  присвоїли кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 20 педагогічним працівникам підтвердили кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 12 педагогічним працівникам  присвоїли педагогічне звання «старший вчитель», 3 педагогічним працівникам підтвердили педагогічне звання « старший вчитель», 1 педагогічному працівнику  присвоїли педагогічне звання «вчитель-методист», 5 педагогічним працівникам підтвердили педагогічне звання « вчитель-методист», 1 педагогу закладу дошкільної освіти присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»