Шановні громадяни Чернелицької громади, повідомляємо вас про те, що в Україні водіям заборонили використовувати відеореєстратори, щоб уникнути розголошення інформації, про переміщення та хід виконання завдань Збройних Сил України. Уточнюємо, що застереження діє для всіх регіонів України  та стосується реєстраторів в авто та мото транспорті. Заборонено фото, відеозйомку доріг загального користування, об'єктів загального призначення, об'єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) .

 

Радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко. розповів,

що загрожує водіям, які продовжать використовувати відеореєстратори:

«По-перше, цей реєстратор буде вилучено в силу того, що це воєнний час. По-друге, я думаю, що людину затримають, з нею будуть проводити доволі жорстку бесіду», — зазначив він.

За словами Денисенка, така людина «надовго не зможе їздити за кермом».

«Я думаю, що у цих випадках машину навіть можна забирати на штрафмайданчик», — уточнив він.

Радник міністра закликав громадян ставитися відповідально до вимог воєнного часу.

«Реєстратори — це та річ, яка може дати можливість ворогу вбивати наших людей», — наголосив Денисенко.

Також звертаємося до вас із проханням максимально обмежити висвітлення персональних даних офіцерів та місць розташування військових підрозділів, персональні дані та фото, що містять обличчя офіцерського складу (командирів - підрозділів); геолокаційну, візуальну, адресну прив’язки до місць виконання завдань.

 

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І УКРАЇНУ. ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ.