Від імені всієї   Чернелицької громади та від селищного голови ІванаСкрип’юка  висловлюємо щиру подяку нашим   мешканцям, які  відгукуються  на  звернення  і  допомагають

Дата: 12.04.2022 13:32

Від імені всієї   Чернелицької громади та від селищного голови Івана Скрип’юка  висловлюємо щиру подяку нашим   мешканцям, які  відгукуються  на  звернення  і  допомагають  продуктами  харчування, консервацією,  смачною  випічкою,  засобами  гігієни Збройним  Силам  України  та людям, які  опинилися  в  складних  життєвих  умовах  через  війну з російським  окупантом. Всі  села  громади  зібрали допомогу  для  потреб  ЗСУ  і  було  відправлено  велику  кількість  консервації,  продуктів  харчування,  овочів, засобів  гігієни   Також  для  потреб  Збройних  Сил  України  в  Копачинському старостинському  окрузі  виготовили  650 одиниць консервації :  м’ясні тушонки,  консервована  квасоля, сало,  горох,  в  селищі  Чернелиця- 750  штук  тушонок, в  Дубківському старостинському  окрузі-2500 штук  курячих  тушонок,1280 штук свинних  тушонок,  20  літрів  сала.,  у  Корнівському старостинському  окрузі- 800 штук  тушонок.   Велику  кількість  печива  передано  для  військових  ЗСУ та  дітей,  які  тимчасово  перебувають  у  м.  Івано-Франківську,  у м.  Яремчі .  Печиво  випікають  у  селищі  Чернелиця , у  селі  Кунисівцях, у  селі  Дубки  та  в  інших  селах  громади. Варто  відзначити  і  щедру  допомогу  меценатки  із  села  Корнів Думанської  Світлани,  яка  передала  для  потреб  військових  11 медичних  аптечок, 10  медичних  наборів,  8  термосів,  2  упаковки  рукавиць  та  різні  медикаменти. Також  щира подяка Вінтонишину  Степану  та  Благому  Віктору ,  які  передали  з  Німеччини 5  пар  тактичних  рукавиць,  20  комплектів  термобілизни,  4  рації  і  ліхтарі.  Для  потреб  місцевої охорони Лаврів  Михайло  Михайлович  передав  5  рацій. Кожен  мешканець  громади  долучається  до  допомоги  і наші  військові  відчувають  тепло  і  підтримку,  відчувають  нашу  єдність  і  непереможність  і  заради нас  тримають  країну  на своїх  плечах.

Ми отримали  вантажі з гуманітарною допомогою для Збройних Сил України та внутрішньо  переміщених  осіб, які отримали прихисток в нашій громаді.  Вся  допомога  направлена  за  призначенням. Ми вдячні сьогодні  нашим  громадянам,  які  знаходяться  в  країнах  Європи, за підтримку, яка робить нас сильнішими.

Ми обов'язково переможемо!
Слава Україні!
Слава нашим захисникам!
Дякуємо  за все! Разом до Перемоги!