Дата: 18.04.2022 15:19

Продовжуємо  допомагати  Захисникам  України. Черговий  передвеликодній  гуманітарний вантаж відправлено  із  Чернелицької  громади у  одну  із  військових  частин  Миколаївщини. Гуманітарний  вантаж  складався  із  військової амуніції,  засобів гігієни,  медикаментів ,  продуктів  харчування… Цього  разу  продукти  харчування  для  військових  зібрали  у  Вільхівцівському,  Далешівському старостинських  округах  та  у  селищі  Чернелиця.  Доставили  вантаж  волонтери  Випасняк  Василь  Петрович  та Пасічник  Тарас  Володимирович.

Чернелицька  селищна  рада спільно  із керівництвом  військової  частини  Національної  гвардії  України складає  щиру  подяку  всім,  хто  долучився  до  гуманітарного  вантажу. Працюємо,  волонтеримо,  підтримуємо  бійців  словом,  молитвою,  фінансами,  продуктами,  хто  чим  може.  Та  разом  впевнено  йдемо  до  спільної  мети.  Зараз  кожен  з  нас  на  своєму  фронті  наближає  перемогу  України!  Слава  Україні!  Героям  Слава!