Дата: 20.04.2022 15:20

Чернелицька  селищна  рада  Коломийського  району  Івано-Франківської  області  щиро  дякує  усім  вихідцям  із  нашої  громади,  які  перебувають  за  кордоном   і  з перших  днів  широкомасштабної  війни    передають до  України  продукти  харчування, одяг, ліки, засоби  гігієни  та  інші  товари  першої  необхідності  як  для  захисників,  так  і  для  людей,  які постраждали  від  російської  агресії  та  опинилися  у  складних  життєвих  обставинах.

Особливу подяку  сьогодні  складаємо  за черговий  автомобіль переданий із  нашої  громади для  Збройних  Сил  України.  Цей  автомобіль  був  придбаний,  переобладнаний,  пройшов  сервіс  та  підготовлений  до  відправки  завдяки  фінансовій  підтримці  Лавріва  Михайла  Михайловича  із  селища  Чернелиця  та  його  друзів із  Чернелиці,  Копачинців, Живачева,  Городенки,  Луки, Тисменичан,  Моршина,  Косова,  Хмельницького,  Заліщиків,  Івано-Франківська,  які  працюють у  фірмі «NWTa.s.»  у  Чехіїї. Географія  доброти  і  благодійності  велика  і  кордон  не  є перешкодою  для наших  благодійників.   Добрі  справи  не  залишаються непоміченими-вони  як  маяки  світять  тим, хто  чекає  допомоги. Хочемо  висловити   вдячність  всім,  хто  не  стоїть  осторонь,  хто  допомагає  нашим  захисникам  і  захисницям  боронити  нашу  землю. Дякуємо  всім!  Слава Україні!  Героям  Слава!