Дата: 27.04.2022 13:39

26  квітня 2022р. у сільському клубі села Корнів відбувся музично-патріотичний захід «Слава Україні! Героям слава!»  Також цього дня згадували  Чорнобильську трагедію. Всіх хто загинув внаслідок на Чорнобильській ЧАЕС  вшанували пам’ять хвилиною мовчання,  також віддали шану захисникам і захисницям, невинно вбитим дітям та мирному населенню на війні.

Патріотично звучав Гімн України у виконанні учасників  заходу. Із вітальним словом звернулися до присутніх Чернелицький селищний голова Іван Скрип’юк та староста села Корнів Василь Галящук.

Звучали патріотичні вірші та пісні:

• «Ой у лузі червона калина»;
  • «Батько наш Бандера»;
  • «Задзвонили усі дзвони» та інші.

Завершився захід молитвою «Боже Великий Єдиний». Захід проводився учасниками народного фольклорного ансамблю, а також брали участь тимчасово переміщені особи, які проживають у селі Корнів.

Під керівництвом директора клубу села Корнів Гончар М. М.

Музичний супровід : Г. М. Мороз, В.І. Малик.