Шановні жителі громади, батьки дітей!

Дата: 11.05.2022 08:27

Звертаємося до вас з проханням дотримуватися встановленої комендантської години! Прикро, що в країні війна, а жителі нашої громади не можуть дотримуватися елементарних речей!

Включати музику в 01:00 годині ночі на повний звук НЕ нормально і у мирний час, проте є «унікуми», які позволяють собі такі дії в час війни. Прикро і соромно…

Що таке комендантська година?

Комендантська година – це заборона перебування людей у визначений час (станом на 09.05.2022 – з 23:00 до 05:00) на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

Яка відповідальність за порушення режиму комендантської години?

За відмову від виконання законного розпорядження або вимоги патруля загрожує штраф, громадські чи виправні роботи або адміністративний арешт до 15 діб.

Якщо порушник вчиняє опір – йому загрожує штраф 17 000 – 34 000 грн або позбавлення волі до 5 років. Крім того, наголошую, що передбачена відповідальність за поширювання неправдивих чуток, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку – карається штрафом або виправними роботами.

Окреме звернення до батьків неповнолітніх дітей!

Будь ласка, подбайте про те, щоб ваші діти у комендантську годину перебували вдома!

Що загрожує неповнолітньому за керування транспортним засобом?

Щодо керування транспортними засобами неповнолітніми! З приходом тепла ми все частіше помічаємо на дорогах нашої громади мотоциклістів! Значна частина з них це неповнолітні особи, які нехтують всіма правилами та законами.

Звертаємо вашу увагу на те, що за законом за водіння без прав неповнолітніх відповідальність нестимуть їхні батьки.

Зберігаємо спокій, витримку, віримо в нашу армію і дбаємо про інформаційну гігієну!

Все буде Україна!