У Чернелицьку громаду знову надійшла трагічна звістка. Із сумом і жалем повідомляємо про загибель нашого Захисника з Дубок – Володимира Глаголюка, 1976 р.н.

Дата: 24.05.2022 15:12

Ще одна сумна звістка сколихнула Чернелицьку громаду. Ще один янгол полетів у небеса, щоб звідти оберігати рідну країну, за яку віддав життя. Нехай небеса подарують йому омріяний рай, бо у пеклі він уже встиг побувати.

Селищний голова, виконавчий комітет та депутати селищної ради,   староста і жителі Дубківського старостинського округу, уся Чернелицька громада  глибоко сумують з приводу загибелі Володимира Степановича Глаголюка, нашого мужнього воїна,  Героя за життя і довічно. Висловлюємо найщиріші співчуття усім рідним та близьким. Тримайтеся!

Тримаймося! Переможемо! Заради тих, хто поліг, заради тих, хто житиме.

Про дату зустрічі тіла загиблого  в громаді повідомимо згодом.