Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов’язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Святкується воно на сороковий день після Великодня.

  Згідно із текстами Нового Завіту, Вознесіння Господнє – день, коли Ісус Христос вознісся на Небо і сів "праворуч Отця". Ісус Христос явився своїм учням в Єрусалимі та звелів чекати пришестя Святого Духа. Він піднявся з учнями на гору Єлеонську, де востаннє благословив їх і вознісся на небо.


  В день Вознесіння Господнього ми благаємо Бога, щоб Він благословив всіх нас, щоб покращилось наше духовне і матеріальне життя, щоб не сіялась ворожнеча і розбрат, як між християнами так і всіма людьми. Пам’ятаймо, що Патріот своєї Держави це той хто не словами, а любов’ю, працею та відданістю своїй Вітчизни примножує її благополуччя.

 

   Шановні жителі Чернелицької громади! 

Щиро вітаю всіх Вас з великим Святом Вознесіння Господнього, бажаю миру, злагоди, щастя, душевної величі, міцного здоров’я, родинного затишку Вам і Вашим родинам! Нехай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть завжди у Ваших оселях, а слово Боже надасть усім нам наснаги на добрі і благі діла в Ім’я Господа, на благо громади та рідної України!

Рясних Божих Вам благословень!

 

З повагою селищний голова Іван СКРИП’ЮК