Привітання з  днем  народження  депутата  Івано-Франківської  обласної  ради,  мецената Івана  Васильовича  Приймака !

Дата: 10.06.2022 09:52

Чернелицька  селищна  рада, селищний голова, виконавчий  комітет  та  депутати щиро вітають  з  днем  народження  депутата  Івано-Франківської  обласної  ради,  мецената

Івана  Васильовича  Приймака !

Наш  покутський  край,   Чернелицька громада щиро бажають  Вам,  Іване  Васильовичу, міцного здоров'я, радості, успіху та добробуту.
Бажаємо невтомних  сил, постійної  впевненості  та  стовідсоткової  сміливості,завжди бути таким  енергійним, завзятим, наполегливим, яким Ви є тепер.

Нехай життєвий запал спонукає Вас до нових ідей, реалізації  всіх  проєктів, креативних задумів, неймовірних перетворень.Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, щасливих  прийдешніх  днів, родинного затишку, благополуччя,  невичерпних творчих сил, натхнення та  оптимізму.

Ми надзвичайно цінуємо Вашу професійність, людяність, доброту, благодійнійсть, розуміння та повагу кожного із нас. Дякуємо  Вам за  Вашу працю,  за  допомогу, за  життєву  позицію,  за  Вашу  мудрість  і всеосяжність!

Мирного  неба, наснаги в роботі, успіхів і хай  буде подарунком  для  нас  усіх    Перемога  України,  в  яку  ви  вкладаєте  дуже  багато!