Подяка всеукраїнській благодійній організації "Турбота про літніх в Україні" а також міжнародній організації "Help Age"

Дата: 20.06.2022 08:45

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

Висловлюємо слова щирої вдячності Всеукраїнській благодійній організації "Турбота про літніх в Україні" а також міжнародній організації "Help Age",, створеній для надання допомоги , переселенцям та постраждалим у війні в Україні, за надану гуманітарну допомогу для вимушених переселенців, які перебувають на території нашої Чернелицької громади! Дякуємо за турботу і участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця. Разом робимо добру справу. Слава Україні!!!