З Днем Конституції

Дата: 28.06.2022 09:04

Шановні жителі територіальної громади!

Сердечно вітаю з надзвичайно важливим святом нашої держави – Днем Конституції України!

Нехай же в день Державного свята ? Дня Конституції ? в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон. Звісно, демократичний розвиток, як показує історичний досвід нашої держави, ніколи не був легким і нині ми знов повинні боротися за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі.

Я бажаю кожному з нас терпіння та віри в те, що з кожним новим роком, з кожним новим поколінням наша країна ставатиме кращою і міцнішою, такою, яку ми та весь світ буде вважати правовою європейською державою.

Бажаю вам міцного здоров’я, сил, добра та родинного благополуччя. Миру та спокою нашій благословенній Україні та кожному з нас.

Зичу творчого натхнення, нових перемог та невичерпної віри у велике майбутнє українського народу!

З повагою  голова селищної ради    Іван Скрип'юк