ПІДГОТОВКА УКРИТТІВ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ЧЕРНЕЛИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 05.08.2022 15:57

Як повідомлялося, у Міністерстві освіти та науки України наголосили, що початок навчального року 2022/2023 може бути розпочатий в режимі офлайн у тих закладах, де дозволяє безпекова ситуація, а також за умови, що освітній заклад має відповідні укриття.У Чернелицькій  громаді створюють безпечні умови перебування в закладах освіти під час воєнного стану, зокрема   проведено  надзвичайно  великий  обсяг робіт   щодо облаштування  укриттів: зроблено  косметичні  ремонти  приміщень, обладнано  санвузли,  завезено 90 тон піску, закуплено мішки,  ліхтарі,  ємності  для  води, шанцевий інструмент, медикаменти,  вогнегасники та  інші  необхіднізасоби. 04  серпня  2022  року  спеціальною  комісією  у  складі  заступника  начальника ВЗНСКоломийського РУ ДСНСКнігініцького Р.М., головного  фахівця ВЦЗ КоломийськогоРУ ДСНС  Лазорка І.В. , начальника Городенківського  управління  ДПСС  Липки  В.І.,  заступника  голови  Чернелицької  селищної  ради Ластовича  Р.І.,  начальника  відділу  освіти,  молоді та  спорту,  культури Приймак  Л.І., інспектора   з охорони  праці,  цивільного  захисту  та  техногенної  безпеки  Штограма П.К.  було  обстежено  повторно  заклади освіти на  предмет  виконання  рекомендацій,  які  були  надані   спеціальною  комісією  при  первинному  обстеженні 01 липня 2022року.Також 15 .07.2022  року інспектували захисні споруди  в  закладах  освіти селищний  голова Чернелицької  селищної  ради Скрип’юк І.М. та  заступник  голови Коломийської районної військової  адміністрації Печенюк Н.Є.  Станом на  4  серпня із  8  закладів  освіти,  де  будуть  укриватися  учасники  освітнього  процесу, 6 закладів готові до  проведення освітнього  процесу офлайн,   у  них облаштовані  захисні споруди цивільного захисту (ЗСЦЗ),    2  закладивже на фінішній прямій -  80 %  готовності: ще  потрібно  дозакладати  вікна  мішками  із  піском.Все ж, остаточне рішення, в якій формі навчатися, буде за адміністраціями шкіл і батьками школярів. Проводиться опитування батьків та педагогів, проводяться  батьківські  збори  і визначають формат навчання. Усередині серпня уже приймуть остаточне рішення.