Встановлення протипожежного водяного гідранта в смт.Чернелиця

Дата: 10.08.2022 23:09

Пожежний автомобіль використовує власний запас води за 5 хв. Дозаправка можлива або від гідранта, або безпосередньо з водойми. Наразі альтернативи пожежному гідранту в селищіЧернелиця нема, адже  водойми міліють через засухи та загальне падіння ґрунтових вод. З  метою  пришвидшення та гарантування можливості дозаправки водою пожежного автомобіля місцевої  пожежної  частини   комунальне  підприємство  «Теплосервіс»Чернелицької  селищної  ради за  сприяння  Чернелицької  селищної  ради провели водопровід із  встановленням сучасної водопровідної трасипротяжністю  60  метрів від  водонапірної  башні  і встановили наземне протипожежне водопостачання – пожежний гідрант  по  вулиці  Незалежності,  24.. Це  дозволить  безперешкодно набирати  воду  із  системи  водопостачання,  а  саме 2 тони за за 10 хвилин.

Виконання  всього  обсягу  робіт  та матеріалів профінансовано  із  бюджету  Чернелицької  селищної  ради.