Робоча нарада із заступником начальника відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Данилюком Михайлом Ярославовичем

Дата: 17.08.2022 15:45

17.08.2022року у приміщенні Чернелицької селищної ради відбулася нарада за участю заступника начальника відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді, на транспорті та звязку Данилюка Михайла Ярославовича та селищного голови Скрипюка Івана Миколайовича та відповідальних працівників апарату селищної ради. Обговорили питання щодо надання консультаційної підтримки релокованим підприємствам.

На даний час в громаді таки підприємств не має, проте подані пропозиції щодо приміщень та земельних ділянок на які вони можуть розміщуватися. Крім цього обговорено питання організації безпечного ведення робіт на об’єктах підвищеної небезпеки, створення безпечних та здорових умов праці, надання адміністративних послуг та взаємовідносин працівника та роботодавця в умовах воєнного стану.