Привітання селищного голови та виконкому Чернелицької селищної ради з Днем Державного прапора

Дата: 23.08.2022 08:45

Шановні жителі Чернелицької територіальної громади! Сердечно вітаємо Вас з Днем Державного Прапора України!

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати, як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Ми живемо у країні, яку виборювали та вимолювали декілька поколінь українців. Але боротьба триває… І сьогодні на долю України знову випадають важкі випробування, але ми знову боремося і успішно даємо відсіч російському ворогові. І ми спільними зусиллями, своєю працею та прагненням захистимо нашу Свободу і Незалежність!

За півроку повномасштабної війни Прапор України став символом свободи та незалежності не тільки для нас, а й для всього світу. Ми віримо, що дуже скоро зможемо побачити синьо-жовтий прапор і у всіх тимчасово окупованих містах та селищах Донбасу, Харківщини, Херсонщини, Миколаївщини, Запоріжчини та Криму!

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає до  нових подвигів заради своєї Батьківщини. Від усього серця бажаємо Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Доброго здоров’я, миру, благополуччя, щастя кожній родині!

Зі святом Вас, дорогі жителі нашої громади!

З повагою селищний голова Іван СКРИП'ЮК та виконавчий комітет Чернелицької селищної ради.