ПОРЯДОК ДЕННИЙ XV сесії восьмого демократичного скликання

ПЯТНАДЦЯТОЇ СЕСІЯ ЧЕРНЕЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ

25 жовтня 2022 року

1.Про внесення змін до бюджету Чернелицької селищної територіальної громади на 2022 рік .

2.Про здійснення передачі матеріальних цінностей з балансу Чернелицької селищної ради на баланс Комунального підприємства «Теплосервіс».

3.Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти Чернелицької селищної ради.

4.Про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання ( зміну типу) та зміну назви Корнівської гімназії Чернелицької селищної ради  у Корнівську початкову школу Чернелицької селищної ради та Далешівського ліцею у Далешівську гімназію Чернелицької  селищної ради.

5.Про перепрофілювання (зміну типу) зміну найменування Корнівської гімназії Чернелицької селищної ради у Корнівську початкову школу та затвердження її Статуту в новій редакції.

6.Про перепрофілювання (зміну типу) зміну найменування Далешівського ліцею Чернелицької селищної ради у Далешівську гімназію та затвердження її Статуту в новій редакції.

7.Розгляд заяви гр. Дмитрук Галини Тарасівни .

8.Розгляд заяв про надання  матеріальної допомоги .

9.Розгляд земельних питань.