Підготовка до опалювального сезону у Кунисівській гімназії

Дата: 19.11.2022 16:58

У  рамках  підготовки  до  опалювального  сезону,  з  метою  ефективного  використання  енергоносіїв  у Кунисівській  гімназії  замінено  на  металопластикові  конструкції  24  вікна  та  вхідні  двері.

Також  варто  відзначити,  що  з  метою  економії  енергоресурсів  для  Кунисівської  гімназії було  закуплено,  встановлено  і  введено  в  експлуатацію   котел  на  твердому  паливі,  побудовано  котельню.

Всі  роботи  проведені  та  профінансовані  Чернелицькою  селищною  радою  спільно з  комунальним  підприємством  «Теплосервіс»  за  сприяння  ТОВ «Агрокомпанія Прикарпаття»,  ПП «Дажбог»  та  батьківської  громадськості  села  Кунисівці.

Дякуємо  Богу  та  Збройним  Силам  України  за  все,  за  надійний  український  тил.