Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 01.01.2022 12:56

Шановні жителі Чернелицької громади сердечно вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!
Цей рік став особливо важким для нашої країни, наших громадян адже росія не полишає своїх планів щодо знищення української нації. Але ми сильні і захистимо нашу землю, разом! Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави.
У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі.  Віримо, що справдяться  наші сподівання і все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.
Нехай же новорічні та різдвяні свята принесуть нам
мирне небо без ракет, світло і тепло в кожну оселю, українських дітей без сліз на очах, тихі ночі без звуків сирен та вибухів, перемогу і впевненість у майбутньому.
Зичимо Вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!
Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача! З Новим 2023 роком!
Перемога буде нашою!

З повагою селищний