Виїзний захід в територіальну громаду

Дата: 16.01.2023 13:41

12 січня 2023 року працівниками Городенківського управління Коломийської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості здійснено виїзний захід в Чернелицьку територіальну громаду Коломийського району.

Метою заходу було ознайомлення мешканців громади та внутрішньо – переміщених осіб із комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості.

Кар’єрний радник Зоряна Брус розповіла про переваги легальної зайнятості, стан ринку праці та наявні вакансії регіону, а також про вимоги роботодавця до претендентів на вакантні посади. Також надала інформацію про послуги з пошуку роботи, єдиний портал вакансій, можливість професійного навчання, відкриття власної справи, участь в громадських роботах.

На завершення заходу учасники обговорили зміни до законодавства щодо надання соціальних послуг під час дії воєнного стану, а також отримали відповіді на усі свої запитання.