Турнір з настільного тенісу на підтримку Збройних сил України та вшанування пам’яті Героїв, які загинули за Україну в 2014-2022 роках

Дата: 17.01.2023 13:24

15  січня  2022  року  в  приміщенні  спортивної зали  Чернелицького  ліцею  відбувся  традиційний  турнір  з  настільного  тенісу.  Турнір  був  проведений  на  підтримку  Збройних  сил України  та  вшанування  пам’яті Героїв, які  загинули  за  Україну  в  2014-2022 роках.

Розпочався  турнір  із вступного  слова  селищного  голови  Івана  Скрип’юка,  який  зазначив,  що  найближчим  часом  в  центрі  селища  Чернелиця буде  встановлено  Пам’ятну  дошку  Героїв  нашої  громади,  які  загинули  під  час  війни  з  російським окупантом.   На  сьогоднішній  день  ідуть  інтенсивні  роботи  по  підготовці  та  збору  даних  про  Героїв. Присутні   вшанували  пам’ять полеглих  Героїв  хвилиною  мовчання. Також  селищний  голова привітав присутніх  із  різдвяними  святами,  побажав  миру  та  Перемоги Україні.

В  турнірі  з  настільного  тенісу взяли  участь 20 учасників  із  населених  пунктів  громади. Суддями    були вчителі  фізичної культури  Завада  Петро Богданович та  Барабаш  Марія  Іванівна.   Гру  розпочали  ветерани  спорту Чернелицької  громади  Білецький  Анатолій  Сергійович та Попович Василь Дмитрович.  А  далі  учасники  турніру,  який  проходив  у  трьох  вікових  категоріях,   показали  видовищну  та  захоплюючу  гру  під  щиру  підтримку вболівальників. Переможці  отримали  Грамоти,  був  відзначений  і  «кращий  гравець». Проведення таких змагань допомагає розвитку настільного тенісу у нашій  громаді, популяризації здорового способу життя.

Хочемо  подякувати ветеранам цього спорту за гарний приклад для молоді. Бажаємо переможцям не зупинятися на досягнутому, а переможеним бути вдячним суперникам за стимул до подальшого розвитку. Зауважимо, що селищна рада і надалі буде сприяти  такого роду турнірам.

Під  час  турніру  було  зібрано  благодійні   внески,  які  буде  передано  для  потреб  Збройних  сил України.

Віримо  в  Збройні  сили  України!  Все  буде  Україна!