Онлайн-зустріч фахівців Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області з керівниками, заступниками директорів з навчально-виховної роботи, вчителями початкових класів

Дата: 17.01.2023 16:29

17.01.2022  року  відбулася  онлайн-зустріч фахівців   Державної  служби  якості  освіти  в Івано-Франківській  області  з керівниками, заступниками директорів з навчально-виховної роботи, вчителями початкових класів, математики та української мови, які викладають в 5 класах, закладів загальної середньої освіти  Чернелицької  територіальної  громади під назвою "Сертифікація - інструмент розвитку та самовдосконалення вчителя".

Ярослава Скуматчук, головний спеціаліст сектору роботи з експертами управління Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області  в  ході  проведення  зустрічі    розповіла  про  особливості  та переваги,  здобутки  сертифікації.   Сертифікація  ,  на сьогоднішній  день, є  не  тільки  інструментом  підтвердження  відповідності  сучасним  вимогам педагогічного  працівника,  але  і  дає  нові  можливості  комунікації між  педагогами  та є  початком  нового  етапу  професійного  розвитку.  Реєстрація на  сертифікацію  для  вчителів  початкових  класів  розпочинається  30  січня 2023  року  і  триватиме до 05 лютого 2023 року.

Щиро  дякуємо  за професійний вебінар,  високу  компетентність. Тримаємо  освітянський  фронт!  Віримо  в  ЗСУ!