Привітання селищного голови з Хрещенням Господнім

Дата: 19.01.2023 11:48

Шановні жителі Чернелицької громади!

Прийміть мої щирі вітання і сердечні побажання з нагоди свята Водохреща!
  З  давніх-давен це велике свято було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.
    Цього дня на спомин про хрещення Ісуса Христа у водах Йорданських, у храмах відбуваються святкові богослужіння, а потім хрестом і молитвою освячують найближчі річки, озера та криниці. Відтак вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров'я й наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Щиро бажаю, щоб ця свята вода, благословенна самим Господом, зцілила кожного із нас, і ми зуміли очистити свої серця від усього недоброго,  наповнили їх любов'ю, миром та великим бажанням бути гідними громадянами нашої славної держави.
  Зичу всім міцного здоров'я, сімейного щастя, благополуччя, миру, яскравого і теплого сонця, якщо не на небосхилі, то в душах і серцях! І хай чудо Водохреща надихає всіх на добрі та праведні справи.

З повагою,

Селищний голова                      Іван СКРИП’ЮК