Різдвяне свято «Феєрія української колядки»

Дата: 30.01.2023 08:41

24  січня  у  селищі  Чернелиця  відбулося    різдвяне  свято «Феєрія  української  колядки»,  яке  зібрало   творчі  колективи  із  закладів  освіти   та  закладів  культури  нашої  громади  .

Колядки,  щедрівки,  віншування,  вертепи-справжній  фестиваль  народної  творчості,  який  подарував присутнім  радість, святковий  настрій,  відчуття  Господньої  благодаті  та віру  в  Перемогу!   Коляда- це молитва.  А  молитва  творить  дива.    Поблагословив  свято  отець  Дмитро,  з  вітальним  словом  до  присутніх  звернувся селищний  голова  Іван  Скрип’юк.

Захід  пройшов  у  теплій,  дружній,  родинній  атмосфері.  Завершилося  дійство  славною  традицією-  спільною  різдвяною  колядою  заради  перемоги  світла  над  темрявою,  добра  над  злом.

Дякуємо  Господу  Богу  і  Збройним  силам України за  те,  що  ми  маємо  можливість  молитися,  колядувати  і  вірити  в  чудо  народження  Христа.

Щиро  віримо  в  те,  що  наша  Перемога  буде !