Робоча  нарада за участі заступника  начальника  ВЗНС Коломийського  РУ ГУ ДСНС  в  Івано-Франківській області  Романа  Кнігініцького.

Дата: 27.01.2023 08:51

25  січня  2023  року  в  приміщенні  Чернелицької  селищної  ради відбулася  робоча  нарада за участі заступника  начальника  ВЗНС Коломийського  РУ ГУ ДСНС  в  Івано-Франківській області  Романа  Кнігініцького. В  ході  наради  було  розглянуто  питання  щодо  відкриття  та  оснащення  класів  безпеки  в  закладах  загальної  середньої  освіти.

Селищний  голова      Іван  Скрип’юк  зосередив  увагу    на  тому, що створення та функціонування класів безпеки сприятиме систематичній підготовці дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя та формування навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

В  своєму  виступі Кнігініцький  Роман Миколайович,  заступник  начальника  ВЗНС Коломийського  РУ ГУ ДСНС  в  Івано-Франківській  області,     акцентував, що  проект  створення  «класів  безпеки» реалізує Міністерство освіти на виконання доручення прем’єр-міністра України з  метою  створення безпечних умов для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.         Ознайомив  присутніх  із переліком  технічного  оснащення  класу  безпеки,  надав  перелік  методичних  матеріалів  для  використання  у  класах  безпеки  та  надав  рекомендації  щодо  облаштування  кабінетів  безпеки  за  зональним  принципом  організації  освітнього  простору  та  перелік  цих  зон.

За  результатами  наради  було  вирішено  визначити  опорними  закладами  з  класів  безпеки Чернелицький  ліцей  та  Копачинську  гімназію.