Робоча Нарада з Керівниками Закладів Освіти Чернелицької ТГ

Дата: 02.03.2023 15:20

💙💛 1  березня  2023  року  у  приміщенні Чернелицької  селищної   ради  відділом  освіти ,  молоді  та  спорту,  культури Чернелицької  селищної  ради була  проведена  нарада з  керівниками  закладів  освіти   за  участю  селищного  голови  Івана  Скрип’юка.  В  своєму  виступі  селищний  голова  акцентував  увагу  на  тому,  що  селищна  рада  працює  над  вирішенням    проблемних питань  в  закладах  освіти,  над  забезпеченням  матеріально-технічного   оснащення закладів освіти. На сьогоднішній  день  завершено роботи  із  заміни  насосного  обладнання  на  малопотужні  насоси  в  котельнях усіх закладів  освіти  та    забезпечено  генераторами,  а  також  пальним  до  них,  усі заклади освіти. Подякував працівникам  закладів  освіти  ,  що  допомагають  фінансово    на  потреби  Збройних  сил  України.

Під  час  наради  обговорили  ряд  актуальних  питань:

1. Про  порядок  організації  та  ведення  військового  обліку  призовників,  військовозобов’язаних  та  резервістів  та  порядок бронювання  військовозобов’язаних  в  закладах  освіти
  2. Про  хід  опалювального  сезону.
  3. Про  матеріально-технічне  забезпечення  укриттів  в  закладах  освіти та про  роботу  закладів  освіти  в  умовах  воєнного  стану.
  4. Про  забезпечення  освітньою  субвенцією  на  виплату  заробітної  плати  протягом  2023  року.
  5. Різне.