Вітаємо з професійним святом — Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2023 08:45

19 березня, День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. В день професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, від імені виконавчого комітету, старост, депутатського корпусу Чернелицької селищної ради, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня комунальника.
   Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечують життєдіяльність наших сіл, надають різноманітні послуги, підтримують нормальні комфортні умови у школах, дитячих садках, благоустрій вулиць та ремонтні роботи, роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним і безпечним.

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом! Хай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель, нехай Вас оминають життєві негаразди, мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму і віри. Хай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу. Низький вам уклін.
  З повагою, селищний голова Іван СКРИП'ЮК