Оголошення про проведення інвентаризації

Дата: 12.04.2023 09:14

З метою встановлення (відновлення) інформації щодо власників (користувачів) земельних ділянок  та  відповідно до рішення сесії  Чернелицької селищної ради  «Про проведення інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення за межами смт.Чернелиця в  урочищі «Піски» всім власникам /землекористувачам/ яким були наділені  земельні ділянки в цьому масиві, а також тим, які віддали в обробіток свої виділені  земельні ділянки /городи/ в обробіток  ФГ «Чернелиця» / Кошка І.В./ необхідно  прибути в земельний відділ селищної ради /Лихач Г.М./  для проведення звірки щодо наявності їхніх земельних ділянок в цьому  масиві земель.

У разі ненадання відповідних підтверджуючих документів дані про земельні ділянки не будуть враховані в матеріалах інвентаризації.

Звірку необхідно провести до    01   травня   2023 року

Земельний  відділ  селищної  ради.