Благоустрій на території селища Чернелиця

Дата: 13.04.2023 16:43

В  центрі  Чернелицької  громади,  в  селищі  Чернелиця,  працівники       КП «Теплосервіс» спільно  із адміністрацією  селищної  ради, селищним  головою  І. Скрип’юком  у передвеликодні   дні  розпочали  закладати  Алею  Слави.

Під  час  цієї  акції,  яка  передбачена Програмою  благоустрою Чернелицької  селищної  ради на  2021-2025  роки ,  затвердженою сесією  Чернелицької  селищної  ради  від 22 квітня 2021року   було  висаджено  перші  12  декоративних  кленів.  Кожна  посаджена  рослина -  це своєрідна  подяка  нашим  воїнам  за  сьогодення  та  майбутнє.    Підтримати   реалізацію Програми та  посадити дерево  в  честь  захисників  та  захисниць  матимуть  можливість  всі  жителі громади.

Ми  щиро  вдячні  кожному  захиснику,  який  боронить  нашу  землю.  Низько  схиляємо  голови  перед  пам’яттю  тих,  хто  віддав  своє  життя.  Віримо,  що  Перемога  буде  за  нами. А  ця  Алея  буде  своєрідною  вдячністю  нашим  захисникам.