Благодійний аукціон на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Дата: 12.04.2023 09:16

6 квітня 2023 року в місті Коломия в «Галереї Корзо» відбувся благодійний аукціон на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

На аукціон Чернелицька громада представила 4 лоти:

- картина «Чернелицький замок» та ікона «Покрова», яку подарувала для аукціону художниця із Чернелиці Мар’яна Косика;

Фото без описуФото без опису

- ікона «Матір Божа, що розв’язує вузли», яку презентував митець із с. Копачинці Петро Артиш;

- вироби із бісеру, які виготовила майстриня із с. Дубки Людмила Вольська.

Всі роботи були продані на аукціоні за ціну, яка в рази перевищила стартову ціну. Щира вдячність митцям за надані роботи, за підтримку ЗСУ.

Цей аукціон - є об’єднання всіх в єдиному бажанні Перемоги незламного українського народу, збереження творів митців заради майбутнього наших дітей.

Ми сильні – коли ми разом.