Навчання керівників та їх заступників

Дата: 22.08.2022 16:04

22. 08. 2022 року на базі Чернелицького ліцею проведено практичне відпрацювання порядку дій керівників закладів освіти та їх заступників Чернелицької громади під час імпровізованої повітряної тривоги.

Заступник начальника ВЗНС Коломийського РУ ГУ ДСНС України в області підполковника служби ЦЗ Кнігініцький  Роман Миколайович,головний фахівець ВЦЗ Коломийського РУ ГУ ДСНС  України  в області майор служби ЦЗ Лазорко Іван Васильович спільно з начальником відділу освіти, молоді та спорту, культури Чернелицької селищної ради Лесею Приймак роз’яснили як поводися учасникам освітнього процесу у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога».

Під час навчання керівники та їх заступники у формі діалогу відпрацювали примірний алгоритм  дій відповідно до ситуації. Під час імпровізованої повітряної тривоги всі присутні організовано пройшли в укриття, яке розміщене  в ліцеї.