Нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти

Дата: 09.08.2023 15:20

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту,  культури  Чернелицької селищної ради   08 серпня  2023 року  в  приміщенні  Чернелицької  селищної  ради відбулася нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої  освіти .

Особлива  увага  була  приділена  питанням продовження  облаштування укриттів  в закладах  освіти,  оптимізації  та  трансформації  мережі  закладів  освіти  у  зв’язку  із  зменшенням  учнівського  контингенту  в  громаді.

У  роботі  наради  взяв  участь  селищний  голова  Іван  Скрип’юк,  який  акцентував  увагу управлінців  на  питаннях  щодо  підготовки закладів  освіти  до  2023-2024 навчального  року  та  підготовку до  осінньо-зимового  періоду,  незабезпеченість освітньої  субвенції  для  виплати  заробітної  плати  педагогічних  працівників.

Начальник  відділу освіти,  молоді  та  спорту,  культури Леся  Приймак зазначила  про  важливість  питання  щодо  дотримання фінансової  дисципліни,  комплектації  педагогічними  кадрами  закладів  освіти  громади,  дотримання  вимог  щодо  ведення  ділової  документації.

Головний спеціаліст  Григоришак О.П.  проговорила про освітні втрати й освітні розриви на рівні загальної середньої освіти: вимірювання та механізми подолання; про стан підготовки вчителів 6 класів для роботи в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа»; про організацію обліку дітей дошкільного та шкільного віку та охоплення їх навчанням у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Учасники  наради  у  ході  спілкування  отримали  відповіді  на  запитання,  які  сприятимуть  підвищенню рівня організації  освітнього  процесу  в  закладах  освіти.