Нарада  з працівниками сільських клубних та бібліотечних закладів культури.

Дата: 09.08.2023 15:29

08 серпня 2023 року   в  приміщенні  Чернелицької  селищної  ради  відбулася  нарада  з працівниками сільських клубних та бібліотечних закладів культури.

Клубні та бібліотечні заклади  реалізовують державну політику у сфері культури – зберігають національні традиції,  розвиток творчих надбань жителів громади.

В ході проведення наради наголошувалось на головних та першочергових питаннях діяльності галузі, обговорено актуальні питання розвитку галузі  культури  щодо збереження та розвитку народної творчості, аматорського мистецтва, проведення культурно – дозвіллєвих заходів в умовах воєнного стану,  організацію змістовного дозвілля жителів громади та  проведення заходів з відзначення державних свят, пам’ятних дат,  координація діяльності закладів культури, творчих колективів  та  співпраці   із закладами  освіти громади, формування нового культурно – мистецького середовища, створення умов для розвитку усіх видів мистецтв, просвітницької та виховної функції в роботі бібліотек, впровадження нових форм організації дозвілля відповідно до потреб населення.

Перед працівниками було поставлено конкретні доручення щодо благоустрою прилеглих територій.

Представники  галузі обговорили і проблемні питання - покращення матеріально-технічної бази закладів  культури та соціальне забезпечення працівників.

Нарада пройшла в конструктивній та позитивній атмосфері.

Тримаємо  культурний  фронт! Все  буде  Україна!