Відбувся благодійний концерт за участі Національного академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія»

Дата: 21.08.2023 11:54

Фото без описуФото без опису

20.08.2023 р. у приміщенні актової зали Чернелицького ліцею відбувся благодійний концерт за участі Національного академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» для жителів Чернелицької громади. Колектив увібрав у себе місцеві локальні композиційні особливості, манеру і форму виконання, що відрізняє його від інших. Справжня феєрія музики, захоплюючого танцю, вишукане виконання автентичного фольклору, святкові українські строї, різнобарв’я танцювальної спадщини – це все тримало глядача в атмосфері національного піднесення та святкового настрою.

Селищний голова Іван Скрип’юк щиро подякував ЗСУ за можливість проведення заходу, подякував колективу за високий рівень виконавської майстерності та неповторний стиль виконання, а також учасникам ансамблю, які є вихідцями з Чернелицької громади. Але особлива подяка була для Івана Курилюка – головного балетмейстра Національного академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія», народного артиста України, голови обласної спілки хореографів України, який є вихідцем із селища Чернелиця, стояв у витоках відродження, розвитку і збереження скарбів українського танцювального мистецтва для прийдешніх поколінь.

В ході проведення благодійного заходу було зібрано 8 085 грн. на підтримку Збройних Сил України.

Мистецтво може виступити в якості міцного засобу підтримки та об’єднання у складний час.

Тримаємо культурний фронт!

Слава Україні!