В усіх населених пунктах Чернелицької громади відправили панахиди за Героїв, які протягом усіх часів боролись з ворогом аби ми мали зараз незалежну Україну!

Дата: 02.10.2023 10:15

У день свята Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, 81-ої річниці УПА, День Захисників та Захисниць України в усіх населених пунктах Чернелицької громади відправили панахиди за Героїв, які протягом усіх часів боролись з ворогом, щоб ми мали зараз незалежну Україну!

Разом поіменно згадали загиблих наших Захисників, хвилиною мовчання, вшанували усіх  полеглих Героїв, які своїм подвигом засвідчили любов до України та кожного із нас.

Схилили голови перед подвигом Героїв усіх поколінь, хто боронив і боронить українську землю від окупанта. Молились за Боже благословення для Захисників та Захисниць, за мир та Перемогу нашого народу.

Почуй, Матір Божа, наші щирі молитви, які линуть з глибини кожного серця, зміцнити нашу віру, подаруй надію на мирне життя у нашій рідній Україні.