Урочистий захід, присвячений 81-й річниці УПА, Дню козацтва та Дню Захисників та Захисниць України

Дата: 04.10.2023 19:01

Цьогоріч відзначали  велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці 1 жовтня і разом з ним святкували День українського козацтва і День Захисників  та  Захисниць України, 81  річницю  створення  УПА. Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь воїнів рідної землі та проявом поваги до них.

З  нагоди  відзначення цих  знаменних  дат  Чернелицькою  селищною  радою 3  жовтня  2023  року  організовано  захід  військово-патріотичної  пісні «Наша спільна мрія – вільна Україна», в якому взяли участь учасники освітнього процесу Чернелицького і Далешівського ліцеїв, Копачинської, Кунисівської, Вільхівської, Дубківської та Корнівської гімназій.

Свято розпочалося із підняття Державного прапора України, виконання Державного гімну. З привітальним словом до всіх  присутніх звернувся селищний голова Іван Скрип’юк, який акцентував увагу на значимості і вагомості ролі незалежності, суверенності держави, захисту кордонів України на всіх етапах її боротьби, а особливо у сьогоднішній тривожний час.

Велику вдячність висловив кожний учасник святкового дійства сьогоднішнім захисникам і захисницям за мирний ранок, щасливе дитинство покутських школярів.

Учасники освітнього процесу, батьки, селищна влада подякували родинам загиблих героїв Чернелицької територіальної громади та всім героям України і вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання.

Селищний голова Іван Скрип’юк вручив пам’ятні медалі Івано-Франківської обласної  ради  «Лицар  бойового  чину»  захисникам, які  отримали  поранення  в  бою: Василю  Розумному, Руслану  Татарському,  Роману  Кловатому,  Леоніду  Прокоповичу,  Михайлу  Белінкевичу та  відзначив Подякою Чернелицької  селищної  ради  захисника Івана  Кушерського.

Сьогодні українська армія береже традиції предків. Нинішні нащадки хоробрих українських козаків із честю відстоюють волю й незалежність України. Низький уклін Героям, які ціною власних життів виборюють для нас мирне небо і вільну землю. Хай Пресвята Богородиця чує наші молитви та оберігає захисників від ворога. Бажаємо кожному бути під покровом Пресвятих, щоб Богородиця рятувала кожного, дбала про наших захисників і їм на все вистачало сил.

Святкове дійство завершилося урочистою ходою, виконанням патріотичної  пісні та строю. Саме для молодого покоління це був урок мужності, урок патріотизму, урок подяки сьогоднішньому Захиснику і Захисниці за завтрашній день!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

СЛАВА ЗБРОЙНИМ силам України!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)