Робоча поїздка у Копачинецький СО№5

Дата: 12.10.2023 09:52

10 жовтня 2023 року секретар селищної ради Галина Приймак та начальник відділу загальної, організаційної та кадрової роботи селищної ради Василь Калинчук з робочою поїздкою відвідали Копачинецький старостинський округ № 5.

Під час робочої поїздки на території старостинського округу посадові особи селищної ради поспілкувались зі старостою старостинського округу Тарасом Гавою, діловодом старостинського округу Марією Кость, жителями села Копачинці, вивчили проблемні питання, надали консультації працівникам старостинського округу щодо розгляду письмових звернень громадян, про порядок вчинення нотаріальних дій в органі місцевого самоврядування, ведення погосподарського обліку, ознайомились із станом справ по сплаті жителями села земельного податку.

Також посвідчено заповіти громадянам, які не можуть самостійно пересуватись.