Забезпечення обладнанням медичних закладів, проведення поточних ремонтів в укриттях освітніх закладів та в медичних закладах громади.

Дата: 18.10.2023 14:44

Ми продовжуємо  інформувати  про  традицію  тісної  співпраці  селищного  голови Івана Скрип'юка та  виконавчого  комітету  з  депутатами  різних  рівнів  та  від  різних  політичних  сил.

Одним  із  народних  обранців,  який  завжди  старається  прийти  на  допомогу  новоствореній  громаді  у вирішенні нагальних  проблем,  є  депутат  Івано-Франківської обласної  ради  Василь Іванович  Мельничук.  Це і  допомога  в  прийнятті  управлінських  рішень,  інформаційна  підтримка, допомога  соціальній    та  освітній сфері .

На  початку  року   спільно було  проаналізовано  стан  справ в  громаді  та  виокремили  найбільш пріоритетні напрямки  та  проблеми,  які  потребують  нагального  вирішення.

Одним  із  таких  напрямків стало    забезпечення  обладнанням медичних  закладів,  проведення  поточних  ремонтів в   укриттях  освітніх  закладів та в  медичних  закладах  громади.

Для поліпшення якісної кваліфікованої   медичної допомоги мешканцям Чернелицької  громади,  за  співпраці  Чернелицької  селищної  ради, селищного  голови  Івана  Скрип'юка  та  депутата Івано-Франківської  обласної  ради  Василя   Івановича  Мельничука в  Чернелицьку  амбулаторію загальної практики сімейної медицини  виділено із  бюджету  обласної ради   кошти для придбання  матеріалів для поточного  ремонту  та для       придбання медичного обладнання, за які куплено електрокардіограф, аналізатор  напівавтоматичний біохімічний,  автоматичний  гематологічний  аналізатор .

Також    за  сприяння  Василя  Івановича  Мельничука було  придбано меблі   для  укриттів  в  навчальних  закладах  громади,  що  дало  змогу  покращити  умови   перебування  учасників  освітнього  процесу в  укриттях  під  час  сигналів  «Повітряна  тривога».

Долучився   Василь  Іванович  і  до  вирішення  проблеми поточного  ремонту     та  придбання  меблів  для   екстренної    медичної  допомоги   та  медицини  катастроф   «Снятинська  станція, пункт  постійного    базування    Чернелиця».

В  цей  важкий  для  всіх  нас  час,  ми  повинні  ще  краще  працювати  і  прагнути  для  створення  передумов  для  збереження  та  зміцнення  здоров'я  мешканців  громади,  покращувати  якість та  доступність  медичних  послуг,  забезпечувати  умови  для  створення  освітнього  середовища  в  укриттях.

Ще  раз  дякуємо  за  підтримку  та  допомогу  депутату Івано-Франківської  обласної  ради Василю  Мельничуку, за  ваші  щирі  помисли  та   справи. Сподіваємось  на  подальшу  плідну  співпрацю.

Розуміємо,  що  завдяки  нашим Збройним  силам  України, нашим мужнім  воїнам, ми  маємо  можливість  працювати.

Все  буде  Україна!

Разом  до  Перемоги!