Формування бюджету на 2024р

Дата: 13.11.2023 11:25

Шановні жителі Чернелицької громади

долучайтесь до подання пропозицій

щодо формування бюджету громади на 2024  рік !

В Чернелицькій селищні раді розпочато процес формування проєкту бюджету на 2024 рік. Ви можете надавати свої пропозиції щодо керування коштів селищного бюджету в 2024 році.  Головне,  щоб надана пропозиція торкалась повноважень  селищної  ради, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з зазначенням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо) та враховуючи негативний вплив воєнних дій на території України.

Пропозиції до бюджету Чернелицької селищної  ради на 2024 рік   Ви можете подати   протягом листопада 2023 року на поштову скриньку                                         fin-vid_cher@ukr.net з поміткою «Пропозиції до бюджету»  або ж за адресою: смт. Чернелиця, вул. Незалежності 23, каб. 5 «Фінансовий  відділ».

Всі зібрані таким чином пропозиції громадян будуть систематизовані та передані на розгляд робочої  групи при підготовці проєкту бюджету Чернелицької селичної територіальної громади на 2024 рік. Результати розгляду будуть оприлюднені на сайті громади.