Дата: 15.11.2023 10:49

15  листопада 2023  року  у  приміщенні  Чернелицької  селищної  ради  відділом  освіти,  молоді  та  спорту, культури було  проведено нараду  з працівниками   закладів культури.  В  роботі наради  взяв  участь селищний  голова  Іван Скрип'юк.

Під час наради було розглянуто питання роботи клубних, бібліотечних установ  та збереження об’єктів культурної спадщини.

В  умовах  воєнного часу  робота закладів культури зазнала змін. Війна витіснила з життя усіх українців розваги та різного напрямку культурно-масові заходи. Люди, які працюють у галузі культури, почали активно займатися волонтерською допомогою, внутрішньо переміщеними  особами, діяльністю гуманітарних штабів, допомогою ЗСУ, тощо. Така діяльність триває й досі,  тому всім потрібно бути готовими до нового формату роботи, максимально застосовувати свої теоретичні і практичні навички та бути готовими до ефективного їх застосування у процесі формування нової культурної політики в громаді та  для забезпечення культурного дозвілля громадян, створення умов для задоволення культурних потреб населення, впровадження нових форм організації дозвілля відповідно до потреб.

У ході наради виокремлено ряд блоків:

Блок 1. Нормативно – правове забезпечення роботи закладів культури : опрацювання наказів та листів .

Блок 2. Контроль і безпека: про дотримання протипожежної безпеки в закладах культури у зимовий період .

Блок 3. Організаційно – методичний: памʼятко – охоронна робота, нематеріальна культурна спадщина у діяльності закладів культури; робота закладів культури у різдвяний  цикл свят.

Блок 4. Господарська діяльність.

Усі блоки питань наради успішно розглянуто, окреслено ряд першочергових завдань, акцентовано увагу на важливих аспектах діяльності кожного закладу культури.

Тримаємо  культурний  фронт!

Віримо  у  ЗСУ!