Моніторингове дослідження здійснили працівники управління Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області

Дата: 22.11.2023 16:50

17  листопада  2023  року  працівниками  управління Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області  було здійснено моніторингове дослідження (вивчення питання) впровадження  нового державного стандарту Нової української школи у 5-6 класах  у Вільхівській  гімназії    та  Чернелицькому  ліцеї Чернелицької селищної  ради Коломийського  району  Івано-Франківської  області.

Моніторингове  дослідження  здійснили працівники управління Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області   Боднарук Петро Миколайович   та Карпан Мирослава Василівна.

У  ході  моніторингового  дослідження  було:

- відвідано  Вільхівську  гімназію  та  Чернелицький  ліцей;

-   проведено онлайн-опитування (анкетування) керівників ЗЗСО (гімназій та ліцеїв) й педагогічних працівників, які працюють у 5-6 класах Чернелицької селищної ради з використанням програмного забезпечення Google Forms за посиланнями:

- анкетування для керівників ЗЗСО (гімназій та ліцеїв);

- анкета для педагогічних працівників, які працюють у 5-6 класах.

Принагідно висловлюємо щиру вдячність щодо організації та проведення моніторингового  дослідження  та опитування у   закладах  загальної  середньої  освіти Чернелицької  громади  управлінню Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області  .

Відтак консолідуємо спільні зусилля державної влади, органів місцевого самоврядування та учасників  освітнього  процесу  щодо  забезпечення  цілеспрямованого і ефективного процесу впровадження  нового  державного  стандарту Нової  української  школи  у  5-6  класах.