Сумна звістка

Дата: 25.11.2023 20:50

Сьогодні зупинилося серце  директора  Далешівського ліцею  СТАШКОВА  ЯРЕМИ БОГДАНОВИЧА.

З життя пішла добра,  щира людина,  яскрава  постать, розумний  педагог,  досвідчений керівник, виняткова  особистість, мудрий, працьовитий  чоловік, відданий  товариш  та колега.

Він любив свою школу, сім’ю  і  Україну. Він любив людей і життя.  Був людиною слова і честі,  справжнім  інтелігентом… Харизматичний, добрий, ефективний управлінець, патріот свого краю і України…

Громадський та політичний діяч, депутат  багатьох  скликань  районної  ради, педагог  і  керівник закладу  освіти.

Ярема Богданович був  не  просто ерудованим   керівником  закладу  освіти, але й людиною,  яка  надихала.  Він  був  відкритим  до  людей,  простим  у  спілкуванні,  легко знаходив  правильні  рішення.  Він  умів скласти пазл доброї  комунікації  школи  та  громади.

Чернелицька  селищна  рада,  виконавчий  комітет, селищний  голова Іван  Скрип’юк, відділ  освіти,  молоді  та  спорту,  культури,  керівники  закладів  освіти глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого!

Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне.

Нехай добрий спомин про Ярему  Богдановича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Вічна пам'ять... співчуття