Оголошення міграційна служба

Дата: 08.12.2023 17:20

‼️    До уваги мешканців та гостей  Чернелицької  територіальної громади Коломийського району!
  👉    Інформуємо про те, що у вівторок  і середу наступного  тижня, тобто  12-13 грудня, Городенківський відділ міграційної служби НЕ НАДАВАТИМЕ адміністративних послуг і не здійснюватиме прийом громадян з оформлення біометричних документів. Це пов’язано з переміщенням телекомунікаційної системи та обладнання у нове приміщення, в якому надалі буде розташований територіальний підрозділ УДМС.
    ℹ  Отже, вже з четверга чекаємо на мешканців і гостей Городенківської і Чернелицької територіальних громад Коломийського району у відділі міграційної служби, розташованому в середмісті Городенки на вулиці Тараса Шевченка, 69. УДМС в Івано-Франківській області подбало про те, щоб створити значно кращі умови для надання громадянам адміністративних послуг.
    🔷   Нагадуємо, що відділ міграційної служби працює у режимі «вівторок-субота», відтак цієї суботи надаватимуться усі адміністративні послуги, у тому числі, оформлення і видача паспортних документів.
    🔷  Просимо вибачення за тимчасові незручності і вдячні за розуміння!

#Міграційна_служба_Іванофранківської_області