Різдвяна коляда

Дата: 28.12.2023 14:52

Вперше Україна відзначає Різдво Христове 25 грудня разом з усіма європейськими країнами. Світле свято, сімейне, в яке кожна людина робить підсумок року, дякує захисникам .

З щирою вдячністю нашим захисникам на небі і на землі, з вічною шаною перед полеглими за волю, жителі громади прославляли новонародженого Ісуса. Звучала коляда на Славу Божу в усіх селах громади. Дзвінка коляда  лунала  від  хати  до  хати, яка возвеличувала Різдво та прославляла наших захисників. Колядники долучалися до благодійних акцій по збору коштів на потреби військових, на дрони, на автомобілі.

Ми, українці, наша громада, вдячні Збройним силам України, кожному військовослужбовцю за захист, терпіння, віру, мужність, героїзм, завдяки яким маємо в громаді та на більшій частині України мирне життя.

Світла пам’ять загиблим у російсько-українській війні героям-воїнам, безвинним дорослим і дітям України.

У всіх нас є одне бажання: мир в Україні, перемога України, возз’єднання сімей, здоров’я кожній людині, Божого захисту і тепла захисникам, які Різдво зустріли  в  окопах.

Від щирого серця вітаємо всіх   із Різдвом Христовим. Усім нам – Перемоги та миру на нашій землі!

Христос рождається! Славімо Його!