Привітання голови Чернелицької територіальної громади з Новим 2024 роком!

Дата: 31.12.2023 21:04

Шановні жителі Чернелицької територіальної громади, сердечно вітаю Вас із Новим роком!
          Цей рік став важким для нашої країни, наших громадян, адже росія не полишає своїх планів щодо знищення української нації. Але ми сильні й захистимо нашу землю разом!
         Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави. Наші сподівання справдяться, але все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної клопіткої праці та віри у Перемогу.
          Нехай же Новий рік принесе нам мир, спокій, злагоду та впевненість у майбутньому. Зичу Вам та вашим родинам міцного здоров’я, родинного щастя, достатку і благополуччя!
        Нехай Господь Бог і Матінка Божа благословляють всіх нас на Новий рік, де не буде війни, біди та горя! А довгоочікувана Перемога якнайшвидше настане.
      З Новим 2024 роком! 🇺🇦

З повагою, голова громади Іван Скрип‘юк